O nás

David

Jachtingu se věnuji od roku 2007. Postupně jsem získal průkaz velitele námořní jachty MDČR kategorie ocean, stal jsem se zkušebním komisařem praktické zkoušky (jachtařským instruktorem) a teoretické zkoušky (Colreg, námořní právo, meteorologie, nautika, angličtina). Krom toho jsem pověřen MDČR ověřováním znalostí zkušebních komisařů. V pedagogické a publikační činnosti spolupracuji s Mgr. MUDr. Igorem Piňosem. V roce 2020 jsem absolvoval kurs STCW. Absolvoval jsem přeplavbu Pacifiku a pět přeplaveb Atlantického oceánu oběma směry. Napluto mám více než 40.000 Nm na lodích Beneteau, Jeaneau, Dufour, Bavaria, Lagoon, Bali, Fountain Pajot a Catana od 37 do 54 stop délky.

Míša

Následovala jsem svého manžela na moře poprvé v roce 2008, absolvovala jsem plavby ve Středomoří, Biskajském zálivu a v roce 2014 i přeplavbu Atlantiku eastward přes Bermudu a Azory. Naplula jsem celkem přes 10.000 Nm a mám průkaz MDČR kategorie C a průkaz VFN.

Franz

Jsem zdaleka nejdůležitějším členem posádky. S jachtingem jsem začal v roce 2022, ale vše vím nejlíp.
© 2022 Classic-Sailing Praha. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky